Przejdź do stopki

LOK zaprasza na zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

Treść

Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Suchej Beskidzkiej zaprasza na zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości O Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka, które odbędą się na strzelnicy sportowej przy ul. Makowskiej (dawny kamieniołom Jasnochowa).

W piątek, 10 listopada, w godz. 8.30 – 13.00 LOK przeprowadzi Drużynowe Zawody Strzeleckie Zakładów Pracy z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka. Każdy uczestnik odda w pozycji leżącej 3 strzały próbne i 10 ocenianych z karabinka TOZ-14 kal. 5,6 mm z otwartymi przyrządami celowniczymi do tarczy oddalonej o 25 metrów. W zawodach prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa, a o wyniku poszczególnych zespołów decydować będzie suma punktów uzyskanych przez trzech zawodników.

Natomiast w niedzielę, 12 listopada, w godz. 10.00 – 13.00 odbędą się Otwarte Zawody Strzeleckie z Okazji Dnia Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka. W ich trakcie zawodnicy również oddawać będą po 3 strzały próbne i 10 ocenianych z karabinka TOZ-14 kal. 5,6 mm z otwartymi przyrządami celowniczymi do tarczy oddalonej o 25 metrów, lecz rywalizacja będzie miała charakter indywidualny w kategoriach junior młodszy, junior i senior.