Przejdź do stopki

Turniej Piłki Siatkowej

Treść

3 maja br. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w ramach obchodów Suskiej Majówki 2011 odbyła się pierwsza część Otwartego Turnieju Piłki Siatkowej – w kategorii powyżej 30 lat. W zawodach wystartowały 3 drużyny, wszystkie z Suchej Beskidzkiej, które wyłoniły zwycięzcę rozgrywając mecze systemem „każdy z każdym”. W poszczególnych pojedynkach drużyna Nauczycieli pokonała zespoły „Dziadków” i Fideltronik odpowiednio 2:0 i 2:1, a w meczu tych ostatnich górą byli „Dziadki” pokonując rywali 2:1. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła drużyna Nauczycieli wyprzedzając „Dziadków” i Fideltronik.

Kilka dni później, w dniu 6 maja rozegrany został turniej w kategorii do 30 lat, w którym zaprezentowały się 4 drużyny: Catering Tequila, LO „Klasa Usportowiona”, LO „DT” i Fighter Team. Drużyny walczyły systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zwycięzcą została drużyna Fighter Team, na kolejnych miejscach uplasowali się Tequila Catering, LO „DT” i LO „Klasa Usportowiona”.

Zespoły, które wywalczyły miejsca na podium otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Turnieje dostarczyły uczestnikom oraz publiczności wiele emocji, a wszystkie drużyny zaprezentowały pokaz bardzo dobrej gry i zaangażowania.