Przejdź do stopki

Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Zamku Suskim

Treść

W dniach 10-11 maja w całym kraju obchodzone będą Dni Funduszy Europejskich, które w tym roku mają szczególny wymiar, gdyż zbiegają się z 20. rocznicą wstąpienia naszego kraju do europejskiej rodziny. W przedsięwzięcie włącza się Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej, które w tych dniach zaprasza do udziału w zwiedzaniu Zamku Suskiego z przewodnikiem.

Zwiedzanie odbywać się będzie w piątek (10 maja) w godzinach 14:00 - 15:00 oraz w sobotę (11 maja) w godzinach 12:00 - 13:00. Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich koszt uczestnictwa w zwiedzaniu zamku z przewodnikiem wynosi 10 zł od osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę osób, która może jednorazowo zwiedzać obiekt konieczna jest wcześniejsza rezerwacja, która odbywa się według kolejności zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 maja do godz. 15:00 telefonicznie (33 874 26 05) lub mailowo (e-mail: it@sucha-beskidzka.pl).

 

W dniach 10-11 maja 2024 r. dyrekcja i pracownicy Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej zapraszają również do uczestnictwa w akcji „Selfie z zamkiem”. Osoby, które w tych dniach zrobią sobie zdjęcie z widocznym w tle Zamkiem Suskim i udostępnią je na swoim profilu na Facebooku będą mogły odebrać w kasie muzeum upominki.

Aby otrzymać upominek należy:

1. Zrobić sobie zdjęcie z Zamkiem Suskim.
2. Udostępnić zdjęcie na Facebooku, oznaczyć profil Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej oraz opatrzyć fotografię hasztagami #muzeummiejskiesuchejbeskidzkiej , #selfiezzamkiem
3. Po okazanym poście w kasie muzeum można odebrać upominek.
4. Ilość nagród jest ograniczona.

Link do strony z wydarzeniem można znaleźć tutaj

Wojciech Ciomborowski