Przejdź do stopki

Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej zaprasza na Dni Otwarte

Treść

Dyrekcja Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 6-8 maja br. Wydarzenie pozwala poznać bogatą ofertę edukacyjną placówki.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej powstała z inicjatywy Burmistrza Miasta Stanisława Lichosyta jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców regionu w zakresie kształcenia muzycznego. Rozpoczęła działalność 1 września 2012 roku, a o przyjęcie do niej mogą ubiegać się dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Nauka jest prowadzona w dwóch cyklach: 4-letnim i 6-letnim. Do klasy w cyklu 6-letnim przyjmowane są dzieci w wieku od 6 do 10 lat, a do klasy w cyklu 4-letnim uczniowie w wieku od 8 do 16 lat. Szkoła prowadzi naukę gry na instrumentach: fortepian, organy, skrzypce, wiolonczela, gitara, akordeon, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, perkusja.

Goście, którzy odwiedzą suską szkołę podczas Dni Otwartych będą mieli możliwość instrumentarium, będącego na wyposażeniu szkoły, wziąć udział w lekcjach otwartych oraz uzyskać informacje na temat zapisów na rok szkolny 2024/2025. Od godziny 17.00 odbywać się będzie kurs przygotowawczy dla kandydatów.

Szczegółowe informacje na temat Dni Otwartych oraz naboru można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.smsuchabeskidzka.pl