Przejdź do stopki

Ruszył nabór do honorowej Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2024!

Treść

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpoczął nabór wniosków do XV edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2024 przyznawanej za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości. Wnioski o jej przyznanie można składać do 30 czerwca.

Nagroda Gospodarcza to przedsięwzięcie o wyjątkowym charakterze, które kieruje spojrzenie na istotę przedsiębiorczości oraz rozwój naszego regionu. Inicjatywa ma na celu uhonorowanie tych, którzy odważnie kroczą ścieżką rozwoju gospodarczego, nie boją się wyzwań i inwestują nie tylko w swój biznes, ale również w rozwój społeczności lokalnej. Kolejna odsłona organizowanego od 2009 roku konkursu to doskonała okazja do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorców działających na terenie Województwa Małopolskiego i nagrodzenia Poszukujemy liderów wśród mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Warunkiem dokonania zgłoszenia kandydata do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2024  jest złożenie wniosku w formie pisemnej, który wraz z załącznikami należy przesłać lub złożyć osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego rok 2024” na adres: Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.