Przejdź do stopki

Nowy repertuar kina w Centrum Kultury i Filmu

Treść

Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przygotowało repertuar kinowy na trzy ostatnie tygodnie kwietnia. Ponownie nie brakuje w nim nowości, które w suskim kinie są wyświetlane równo z premierami ogólnopolskimi.

Na szczególną uwagę w nowym repertuarze zasługuje film „Czerwone maki”, będący pierwszą produkcją  przedstawiającą z takim rozmachem bohaterską walkę żołnierzy generała Andersa o włoski klasztor na wzgórzu Monte Cassino.

W kwietniu ponownie w suskim kinie zaprezentowany zostanie film w technologii 3D. Na ekrany wchodzi bowiem długo wyczekiwany film „Godzilla i Kong: Nowe Imperium”. Naszpikowana efektami specjalnymi produkcja powinna dostarczyć miłośnikom kina akcji i science fiction niezapomnianych wrażeń.

W ramach cyklu „Kino konesera” zobaczymy dwa filmy. Pierwszy, to „Strefa interesów”, ukazujący codzienne życie rodziny naczelnika niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau. Natomiast horror „Gdy rodzi się zło” przedstawia historię mężczyzny opętanego przez demona.

W najnowszym repertuarze nie mogło zabraknąć pozycji dla dzieci i młodzieży. Z myślą o najmłodszych widach wyświetlone zostaną filmy „Za duży na bajki”, „Pogromcy Duchów: Imperium Lodu” oraz „Szkoła Magicznych Zwierząt: Tajemnica Szkolnego Podwórka”.

Serdecznie zapraszamy! Pełny repertuar można znaleźć na stronie internetowej Centrum Kultury i Filmu.