Przejdź do stopki

Koncert Michała Bobera ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego

Treść

Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej zaprasza na kolejne wydarzenie muzyczne. 1 maja w sali widowiskowej wystąpi Michał Bober, który wykona piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Wśród utworów, które wykona nie zabraknie takich szlagierów, jak „Lubię wracać tam”, „Opowiadaj mi tak” czy „Zacznij od Bacha”.

Michał Bober swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów oraz za granicą. Koncertował m.in. w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie na Łotwie. Jako członek Opole Gospel Choir wziął udział w nagraniach dwóch płyt chóru. Jedną z nich jest rock oratorium „Bo ma duszę nasz dom” do muzyki Stanisława Fiałkowskiego i libretta Ernesta Brylla. Wspólnie z Moniką Wiśniowską-Basel zdobyli Nagrodę Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty „Pejzaż bez Ciebie” w Bydgoszczy. Podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu otrzymał wyróżnienie w konkursie SuperJedynek w kategorii „SuperDebiuty”. Podczas 11. edycji The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych – najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, a następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano jego głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie Centrum Kultury i Filmu oraz pod adresem: https://ckifsucha.pl/kup-bilet/?id=2605