Przejdź do stopki

WSTiE zaprasza na konferencję "Sektor MICE wobec wyzwań społeczno-gospodarczych"

Treść

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii zaprasza na dwudniową ekspercką konferencję naukową „Sektor MICE wobec wyzwań społeczno-gospodarczych”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2024 roku w Zamku Suskim w Suchej Beskidzkiej.

Podczas pierwszego dnia konferencji (17 kwietnia) prelegenci skoncentrują się na analizie światowych trendów w organizacji wydarzeń biznesowych oraz znaczeniu zrównoważonego rozwoju w sektorze MICE. Dodatkowo zaplanowane panele dyskusyjne umożliwią żywą dyskusję na temat szans i zagrożeń dla sektora MICE w kontekście współczesnych wyzwań społeczno-gospodarczych. Drugiego dnia (18 kwietnia) przewidziano sesje warsztatowe oraz panele eksperckie, w trakcie których omówione zostanie wykorzystanie nowych technologii w sektorze, oddziaływanie miast i wydarzeń na społeczność oraz perspektywy rozwoju MICE.

W konferencji wezmą udział eksperci reprezentujący instytucje akademickie, organizacje biznesowe, przedsiębiorcy oraz sektor publiczny. Nie zabraknie praktyków związanych z kluczowymi markami, takimi jak: Polska Izba Przemysłu Targowego, Symposium Cracoviense, Netventure, ThinkMice, Convention Bureau, Stowarzyszenie Kongresy i Konferencje w Polsce, ICE Krakow Congress Centre, PCO, Idea Profit, Ideo Force czy LW Hotel Consulting. Będzie to doskonała okazja nie tylko do aktualizacji wiedzy i umiejętności, ale także do wymiany poglądów oraz nawiązania wartościowych kontaktów. Patronat medialny nad konferencją objęło branżowe pismo ThinkMice.

Zgłoszenia do udziału w konferencji można dokonać w formie elektronicznej: https://konferencjamice.wste.edu.pl/

W przypadku potrzeby zakwaterowania w hotelu w trakcie trwania wydarzenia należy tę informację zawrzeć w formularzu zgłoszeniowym.

 

Pliki

Program konferencji.docx 146.11 KB