Przejdź do stopki

Inwestycje z perspektywą! Oddaj głos na Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej

Treść

Serwis Samorządowy PAP ogłosił konkurs na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Właśnie rozpoczął się jego drugi etap – głosowanie internautów. Wśród przedsięwzięć nominowanych do nagrody jest Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej.

Konkurs „Inwestycja z perspektywą”, realizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP w ramach projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków” współfinansowanego przez Parlament Europejski. Służy promowaniu samorządowych inwestycji współfinansowanych z funduszy unijnych, a także inspirowaniu innych do podejmowania podobnych inicjatyw. Komisja konkursowa zakwalifikowała do drugiego etapu – głosowanie internautów projekt „Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera kulturalnym magnesem”.

Głosowanie (głosy można oddawać wielokrotnie) potrwa do 19 lutego (poniedziałek) do godz. 12.00. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny). Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na projekt Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera kulturalnym magnesem”. 

Wojciech Ciomborowski