Przejdź do stopki

Blisko 3,1 tys. zakażonych w powiecie suskim

Treść

Według uzyskanych informacji wynika, że od początku pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 do dnia 11 lutego 201 roku w powiecie suskim zakażone zostały 3073 osoby, z których 91 zmarło (w tym dwie minionej doby).

Obecnie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna nie publikuje danych dotyczących ilości zakażonych w powiecie suskim, a także w poszczególnych gminach. Informacje, które Państwu przekazujemy pochodzą głównie ze stron internetowych oraz portali społecznościowych.  Według stanu na dzień 11 lutego 2021 roku na terenie miasta Sucha Beskidzka 17 osób objętych jest  kwarantanną. Taka sama ilość mieszkańców miasta znajduje się w izolacji.

Nadzwyczajna sytuacja jaką jest stan epidemiologiczny wymaga od nas wszystkich podjęcia nadzwyczajnych środków ostrożności, dlatego też mając na uwadze troskę o siebie i naszych najbliższych tak, jak do tej pory, nieustannie apelujemy o ostrożność i rozwagę. Pamiętajmy, że ryzyko zarażenia jest wciąż wysokie. Epidemia nie wygasła i koronawirus nadal jest zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia! W ostatnich dniach w powiecie suskim notowany jest wzrost dobowych przypadków zakażeń!