Przejdź do stopki

OFERTA PRACY na stanowisko robotnika gospodarczego w Urzędzie Miasta Sucha Beskidzka

Treść

OFERTA PRACY

na stanowisko robotnika gospodarczego

w Urzędzie Miasta Sucha Beskidzka

1.  Warunki zatrudnienia:

1) Miejsce pracy: Urząd Miasta Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 19, obszar wykonywanej pracy: teren miasta.

2) Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony,

3) Wymiar zatrudnienia: 1 etat,

4) Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 600 do 1400

2. Wymagania związane ze stanowiskiem:

1) niezbędne:

  • Wykształcenie podstawowe/zawodowe,
  • Niekaralność,
  • Zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku.

2) dodatkowe:

  • Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

3. Dodatkowe informacje:

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wynosi poniżej 6%.

4. Zakres obowiązków:

  1. Utrzymanie czystości w mieście poprzez bieżące sprzątanie ulic, placów, chodników, urządzeń  i obiektów komunalnych.
  2. Bieżące utrzymanie terenów zieleni miejskiej, dbanie o estetyczny wygląd terenu.
  3. Wykaszanie traw na gminnych terenach zieleni urządzonej i nieurządzonej oraz prowadzenie bieżącej pielęgnacji trawników.
  4. Pielęgnacja roślin ozdobnych, krzewów i zadrzewień.
  5. Konserwacja i czyszczenie rowów przydrożnych, przepustów i studzienek kanalizacji opadowej.
  6. Utrzymanie we właściwym stanie oznakowania drogowego poprzez odnawianie, malowanie, uzupełnianie.
  7. W okresie jesiennym grabienie i wywożenie liści.
  8. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego wynikających z organizacji pracy.

 5. Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie (świadectwo ukończenia szkoły),
  • Kopie innych  dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności,
  • oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku,
  • oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych  w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko robotnika gospodarczego.

Dokumenty należy składać osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców pok. Nr 7 w Urzędzie Miasta Sucha Beskidzka ul. Mickiewicza 19.

Termin składania dokumentów do dnia 31 maja 2022 r. do godz. 15:30.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 33 874 95 31

Rozpatrywanie ofert obejmuje analizę wszystkich złożonych dokumentów. O ewentualnym terminie i miejscu rozmowy kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.