Przejdź do stopki

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprasza na spektakl online o tematyce proekologicznej pn. "Kolory Miasta" realizowany w ramach projektu pn. "Obniżenie poziomu niskiej emisji w Gminie Sucha Beskidzka poprzez wymianę źródeł ciepła na biomasę i paliwa gazowe".

Od maja 2021 r. klinika Allmedica w Mszanie Dolnej w ramach programu „Szanuj zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu limanowskiego i suskiego” wykonuje badania przesiewowe w kierunku raka jelita grubego. Badania są w pełni bezpłatne i w trosce o komfort pacjenta przeprowadzane w pełnym znieczuleniu przy asyście lekarza anestezjologa.

Czwartkowe popołudnie, wieczór i noc w naszym mieście mogą upłynąć pod znakiem burz! Pogoda będzie się zmieniać. Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydali ostrzeżenie w tej sprawie.

W piątkowe, 11 września, wczesne popołudnie sprzed suskiego zamku, do rywalizacji na trzecim etapie, ruszą uczestnicy 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Kolarskie święto rozpocznie się kilka godzin wcześniej. Głównej imprezie towarzyszy 12. Mini Wyścig „Solidarności”, który skierowany jest do dzieci.

W najbliższa niedzielę, 23 sierpnia 2020 r. o godz. 18.00 na dziedzińcu zamku suskiego odbędzie się koncert w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej z Suchej Beskidzkiej. Orkiestra pod batutą kapelmistrza Sławomira Pacholskiego zaprezentuje największe przeboje muzyki rozrywkowej, tanecznej i filmowej. W repertuarze znajdą się utwory znane i lubiane, a przez to że będą różnorodne, każdy znajdzie cos dla siebie… Serdecznie zapraszamy ! Wstęp wolny!