Przejdź do stopki

Nowy numer „Ziemi Suskiej” w sprzedaży

Treść

W sklepach na terenie Suchej Beskidzkiej dostępny jest najnowszy, listopadowy, numer miesięcznika samorządowego „Ziemia Suska”, w którym sporo uwagi poświęcono wysokiej lokacie miasta w ogólnopolskim rankingu zrównoważonego rozwoju, a także ważnym wydarzeniom i uroczystościom patriotycznym i kulturalnym.

Z lektury aktualnego numeru czytelnicy dowiedzą jakie kryteria były brane pod uwagę rankingu zrównoważonego rozwoju i tym samym co zdecydowało, że Sucha Beskidzka kolejny rok z rzędu znalazła się w gronie najlepszych miast w Polsce.

Na stronach listopadowego numeru „Ziemi Suskiej” nie mogło zabraknąć relacji z obchodów 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W bogato ilustrowanej części fotoreportażowej wrócono do jubileuszów 10-lecia Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej, 15-lecia Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej oraz 25-lecia działalności Zespołu Muzyki Dawnej im. Gaspara Castiglione. Dużo uwagi poświęcono również inicjatywom podejmowanym przez Zarząd Powiatowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, dzięki którym seniorzy mogą w atrakcyjny i aktywny sposób spędzać jesień życia.

W aktualnym bardzo urozmaiconym tematycznie numerze nie brakuje relacji z aren sportowych, na których mieszkańcy Suchej Beskidzkiej osiągali znakomite wyniki, bieżących informacji na temat przedsięwzięć podejmowanych przez samorząd. Sztandarowymi pozycjami są już nowości biblioteczne, których sięgniecie rekomendujemy oraz aktualny repertuar kina w Centrum Kultury i Filmu.

Miesięcznik samorządowy do nabycia w:

  • InterMarche
  • Market Kicek, ul. Nad Skawą 1
  • Market „Jasień”, ul. Błądzonka
  • GS Samopomoc Chłopska – sklep „Pod Wiązem”
  • Punkt Ksero na terenie szpitala
  • Sklep CH Urbańscy (pasaż)
  • Sklep nocny, ul. Mickiewicza 63