przewiń do góry

Podziękowania na Gali „Pąsowej Róży”

Statuetki zdobionych, kutych róż trafiły w ręce firm, instytucji i osób prywatnych podczas 12. Gali Pąsowej Róży, która odbyła się w piątek (22.11) w Sali Rycerskiej Suskiego Zamku. To już tradycja, że końcem listopada Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka dziękuje darczyńcom za ich hojność, zaangażowanie, finansowe oraz rzeczowe wsparcie miejskich imprez kulturalnych i sportowych odbywających się na terenie Suchej Beskidzkiej.

 

 

Wyrazem wdzięczności samorządu dla sponsorów, darczyńców, partnerów i sympatyków wspierających wydarzenia było wręczenie statuetek Pąsowych Róż. Statuetka Pąsowej Róży to trwały symbol zaangażowania w działalność kulturalną miasta. Troska o kulturę jest jednym z priorytetów samorządu, a wsparcie darczyńców jest niezwykle ważne dla działalności instytucji kultury, klubów sportowych czy też przy organizacji imprez i przedsięwzięć o charakterze kulturalnym i sportowym.Dzięki działaniom na rzecz kultury - firmy postrzegane są jako instytucje otwarte na potrzeby społeczeństwa, a ich marka niejednokrotnie pomaga samemu przedsięwzięciu, wywołując pozytywne skojarzenia, które często przenoszą się na sponsorowane wydarzenie.

  

Burmistrz Stanisław Lichosyt w swoim wystąpieniu podkreślił, że dzięki wsparciu darczyńców miasto na organizację imprez kulturalnych i sportowych otrzymało w tym roku ponad 150 tys. zł. Zaznaczył, że sponsorzy przekazują środki w zamian za prestiż jaki towarzyszy tym imprezom, a miasto organizując miejskie wydarzenia stara się przygotowywać je profesjonalnie i na wysokim poziomie.  Zauważył, że Sucha Beskidzka rozwija się, a dowodem tego jest największa w historii miasta inwestycja jaką jest budowa Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera, w której już w przyszłym roku będą odbywać się imprezy i wydarzenia artystyczne, w tym Gala „Pąsowej Róży”.  W tym roku samorząd miejski przyznał Pąsowe Róże 51 podmiotom, a do rąk 32 innych trafiły nieco mniejsze róże, będącej także wyrazem wdzięczności za okazaną pomoc.

  

Tegoroczną uroczystą galę wzbogaciły występy artystyczne. Na wstępie był to recital duetu- utalentowanej wokalistki Paulina Kanik (śpiew),przy akompaniamencie fortepianowym pani Małgorzata Kubieniec – nauczyciel i instruktor śpiewu, prowadzącej również miejski chór „Jasień”. Dalszą część wydarzenia uświetnił występ Miejskiej Orkiestry Dętej w Suchej Beskidzkiej pod dyrekcją Pana Sławomira Pacholskiego z udziałem wokalistki Anny Wajdzik.  Orkiestra wykonała piękne utwory z repertuaru muzyki rozrywkowej.

 

 

Miłym akcentem podczas XII Gali Pąsowej Róży było także uhonorowanie zawodników Łuczniczego Towarzystwa Sportowego „Zamek Suski” w Suchej Beskidzkiej oraz zawodników – drużyna lekkoatletyczna. Nagrody sportowe oraz wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe w 2019 r. z rąk Burmistrza Miasta  Stanisława Lichosyta otrzymali:

Szymon Kotlarski, Maja Janoszek, Kajetan Klimasara, Aleksander Chmielarski - reprezentujący Łucznicze Towarzystwo Sportowe „Zamek Suski” w Suchej Beskidzkiej – trener Pan Marian Mamcarczyk.

Jan Bańdura, Kacper Barzyczak, Michał Hruby, Sebastian Kasperczyk, Bartłomiej Kosała, Kamil  Król, Dominik Kupczyk, Jakub Niedzwiedź, Kacper Pochopień, Dawid Sikora, Kacper Sikora, Kamil Słapa, Mateusz Sitarz, Łukasz Spyrka, Artur Stanaszek, Mateusz Świętek – reprezentujących Szkołę Podstawową Nr 1  w Suchej Beskidzkiej - trener  Pan Piotr Staszak.

Pąsowe Róże za okazaną pomoc przy realizacji inicjatyw kulturalnych i sportowych w 2019 roku otrzymali:

1.Fundacja EDUKACJA, ZDROWIE, ROZWÓJ w Suchej Beskidzkiej

2.Firma KURACJUSZ  Kazimierz Gacek w Suchej Beskidzkiej

3.Restauracja KASPER SUSKI Sp. z o.o. w Suchej Beskidzkiej

4.Firma Produkcyjno-Usługowo- Handlowa „AKCES- PLAST” Tomasz Kubasiak w Suchej Beskidzkiej

5.Firma INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE RAFAŁ SZCZYBURA w Suchej Beskidzkiej

6.Zakład Produkcyjny Ciastkarnia Piekarnia URBAŃSCY Anna Urbańska w Suchej Beskidzkiej

7.Firmy OPTILUX Stawowy w Suchej Beskidzkiej

8.Bank PEKAO S.A. Oddział w Suchej Beskidzkiej

9.Bank SPÓŁDZIELCZY w Suchej Beskidzkiej

10.Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Krakowie

11.Firma FABIOS S.A. w Białce

12.Wytwórnia Materiałów Budowlanych KOBETON Bogusław Kołodziejczyk w Suchej Beskidzkiej

13.Firma SOLPARTS Sp. z o.o. Tomasz Gawlas w Suchej Beskidzkiej

14.Firma Budowlana ROBERT LICHOSYT w Suchej Beskidzkiej

15.INTERMARCHĒ w Suchej Beskidzkiej

16.Firma PACYGA IMPORT-EXPORT Krzysztof Pacyga w Kukowie

17.Firma FIDELTRONIK POLAND Sp. z o.o. w Suchej Beskidzkiej

18.Firma DALIA Włodarczyk Sp. komandytowa w Makowie Podhalańskim

19.Firma EKOINSTAL Sp. z o.o.  w Suchej Beskidzkiej

20.Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe  - NADLEŚNICTWO SUCHA

21.FirmaWielobranżowa SUŻYW Sp. z o.o. w Suchej Beskidzkiej

22.Supermarket BRICOMARCHĒ w Suchej Beskidzkiej 

23.Firmy AGAT  Sp. z o.o. – PSB MRÓWKA w Suchej Beskidzkiej

24.Firmy DYDA’S Dariusz Dyda - BLACK RED WHITE w Suchej Beskidzkiej

25.Resto-Bar MAGNOLIA w Suchej Beskidzkiej

26.Państwo Teresy i Marek Kasprzyccy

27.Firma SAMANTA Adamek Sp. j. Producenta Bielizny Damskiej

28.Zakład Instalacyjno-Sanitarny - Usługi Budowlane MICHAŁ ŚWIERKOSZ w Makowie Podhalańskim

29.Firma Budowlano- Usługowo-Handlowa ZYGMUNT POLAK w Suchej Beskidzkiej

30.SKŁAD BUDOWLANY Andrzej Kwaśny w Suchej Beskidzkiej

31.Firma Budowlana JANUSZ STANASZEK w Suchej Beskidzkiej

32.Drukarnia Cyfrowa dtpprint.pl Krzysztof Świtek w Suchej Beskidzkiej

33.Firma Handlowo Usługowa OGRODNIK Roman Wilk w Suchej Beskidzkiej

34.Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa MIJAX Henryk Bania w Makowie Podhalańskim

35.Firma MD GROUP Michał Jurowaty w Suchej Beskidzkiej

36.Firma AUTOBAST Sp. z o.o. – Sp. komandytowa w Makowie Podhalańskim

37.Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego KOPACZ w Suchej Beskidzkiej

38.Piekarnia MACHACZKA Wiktor Szklarczyk w Suchej Beskidzkiej

39.Firma WODPOL Sp. z o.o. w Żywcu

40.Firma Handlowo-Usługowa TOMASZ BIELARZ w Suchej Beskidzkiej

41.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe GOLDPLAST Jacek Kubasiak  w Suchej Beskidzkiej

42.Firmy GASTRO TEAM Bielarz Sp. j. w Suchej Beskidzkiej

43.Firmy KIR Anna Mirek w Suchej Beskidzkiej

44.Centrum Handlowego KURTOK Jadwiga Kurtok w Suchej Beskidzkiej

45.Firma Handlowo-Usługowa PAWEŁ ADAMEK  w Suchej Beskidzkiej

46.Firma Handlowa „AGAT” Józef Górka w Suchej Beskidzkiej

47.Firma ELECTRIS Sp. z o.o. Sp. komandytowa w Białce

48.Firma EWJAN S.C. w Suchej Beskidzkiej

49.Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich w Suchej Beskidzkiej

50.Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM w Wadowicach

51.Firma GRAN-PŁYT Jacek Szpak w Suchej Beskidzkiej

 

Podziękowania za okazaną pomoc przy realizacji inicjatyw kulturalnych i sportowych
w 2019 roku w Suchej Beskidzkiej otrzymali:

 

1.Firma VIRTUAL WORLD Konrad Groń w Suchej Beskidzkiej

2.Agencja Ubezpieczeniowa  ELŻBIETA BIEL w Suchej Beskidzkiej

3.Sklep Sportowy PRO-SPORT Barbara Smyrak w Suchej Beskidzkiej

4.Firma KOF SEBASTIAN KUREK Kompleksowa Obsługa Firm w Suchej Beskidzkiej

5.Firma SUROWCE WTÓRNE Monika Ceremuga w Suchej Beskidzkiej

6.Kwiaciarnia POD WIĄZEM Anna Tylek w Suchej Beskidzkiej

7.Sklep Spożywczy MARKECIK Mariusz Korczak w Suchej Beskidzkiej

8.Przedsiębiorstwo Turystyczne BESKIDY -TOURIST Sp. z o.o. w Suchej Beskidzkiej

9.Gminnej Spółdzielni  SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Suchej Beskidzkiej

10.Firmy Handlowo-Usługowej SUDER S.C. Suder Maria, Suder Bogdan w Zakliczynie

11.Firmy Usługowej VITPARK Witold Kawończyk w Suchej Beskidzkiej

12.Firmy  KAJTUŚ – MAGICZNY ŚWIAT DZIECKA Justyna Krupa w Suchej Beskidzkiej

13.Przedsiębiorstwa Handlowego TWÓJ STYL Barbara Kaczmarczyk w Suchej Beskidzkiej

14.MYDLARNI  „U FRANCISZKA” w Suchej Beskidzkiej

15.Firmy AUTO SERWIS JANCARZ S.C. w Suchej Beskidzkiej

16.TEQUILA EVENT Kompleks Weselny Monika Szklarczyk w Kukowie

17.Kwiaciarnia U WRÓBLA Teresa i Piotr Wróbel w Suchej Beskidzkiej

18.Firma Handlowo-Usługowa MOOL- BIS Monika Stanaszek w Suchej Beskidzkiej

19.JASMIN COMPLEX RESORT & SPA Piotr Stawowy w Kukowie

20.Firmy Usługowo-Budowlanej RED-LIFT Szymon Pęczek w Suchej Beskidzkiej

21.Cukiernia EWA Magdalena Puzik w Suchej Beskidzkiej

22.Firma NORDFIT NORDIC WALKING &FITNESS Barbara Fila-Chwiej w Suchej Beskidzkiej

23.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „MAT-KOM” Maria Świątek w Suchej Beskidzkiej

24. Zakłady Mięsne Wadowice Sp. z o.o. w Wadowicach

25.Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „GŁUC”  Andrzej Głuc w Makowie Podhalańskim

26.Restauracji MAGNOLIA Małgorzata Sałapat w Budzowie 

27.Piekarnia Smacznego Pieczywa JACUŚ Jacek Bała w Suchej Beskidzkiej

28.Firma CYTRUS Sp. j. w Suchej Beskidzkiej

29.Zakład Produkcyjny SOBIK  Sp. z o.o. Sp. komandytowa w Bielsku-Białej

30.Firma BT Sp. z o.o. BRUNO- TASSI Sp. komandytowa w Krakowie

31.Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Filia w Sosnowcu

32.Firma Rzeźnictwo-Wędliniarstwo JÓZEF WAJDZIK w Stryszawie

 

Za współpracę w zakresie informacji medialnej przy realizacji inicjatyw kulturalnych i sportowych w 2019 roku w Suchej Beskidzkiej podziękowania w formie okolicznościowej tabliczki otrzymali:

Małopolska Kronika Beskidzka i Portal Beskidzka24.pl
Portal Powiatsuski24.pl
TVP S.A Oddział Kraków

Lucyna Steczek

fot. Grzegorz Wysmołek

GALERIA

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu lepszego działania oraz spełniania indywidualnego zapotrzebowania użytkowników.
Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie dotyczącej polityki prywatności.

akceptuję